O NAS

Samorządowe Przedszkole nr 27 wchodzi w skład Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 15 w Krakowie. Naszą misją jest zapewnienie wszechstronnego i zrównoważonego rozwoju dziecka. Posiadamy trzy przestronne sale, każda z nich jest wyposażona w monitor interaktywny 65′, bogatą bazę pomocy dydaktycznych oraz oczyszczacz powietrza. Przedszkolaki korzystają z placu zabaw, boiska szkolnego i terenu zielonego. Placówka posiada monitoring wizyjny.

Przedszkole jest czynne w godzinach 7:00 – 17:00 od poniedziałku do piątku przez cały rok, poza dniami ustawowo wolnymi od pracy oraz przerwą wakacyjną ustaloną przez organ prowadzący.

Wychowaniem przedszkolnym obejmujemy dzieci od początku roku szkolnego (od 1 września) w roku kalendarzowym, w którym dziecko kończy 3 lata, do końca roku szkolnego (do 31 sierpnia) w roku kalendarzowym, w którym dziecko kończy 7 lat. W placówce funkcjonują trzy oddziały.

W przedszkolu działa stołówka, obiady dostarczane są przez firmę cateringową.

Rodzice korzystają z elektronicznego systemu kontroli czasu pobytu dziecka w przedszkolu „Punktualny Przedszkolak”.