Dyżur wakacyjny

Szanowni Państwo,
poniżej w załączeniu znajduje się harmonogram przerwy wakacyjnej w samorządowych przedszkolach w roku 2024 oraz karta zapisu na dyżur w Samorządowym Przedszkolu nr 27.

Samorządowe Przedszkole nr 27 w Krakowie, ul. Goszczyńskiego 44 będzie dyżurowało w miesiącu lipcu.

Przypominam, że w pierwszej kolejności prawo korzystania z przedszkola mają dzieci, które aktualnie uczęszczają do naszego przedszkola. W dalszej kolejności, na wolne miejsca przyjmowane są dzieci spoza naszego przedszkola według następujących zasad:

1. W pierwszej kolejności przyjmowane są dzieci z przedszkoli zamkniętych w obu miesiącach wakacji z dzielnicy Podgórze.
  2. W dalszej kolejności przyjmowane będą dzieci, których rodzeństwo uczęszcza do naszego przedszkola.
  3. Następnie przyjmowane będą dzieci z przedszkoli zamkniętych w obu miesiącach wakacji z całego Krakowa.
  4. W dalszej kolejności przyjmowane będą pozostałe dzieci.

Zapisy na dyżur wakacyjny odbędą się w terminie 25 – 29 marca 2024r. dla dzieci uczęszczających do Samorządowego Przedszkola nr 27,

2 – 5 kwietnia 2024r. dla dzieci spoza naszego przedszkola.